Nr katalogowy: 389

Krzysztof LUDWIN (ur. 1962)

Nr katalogowy: 389

Montmartre Paryż, 2020

olej, płótno; 80 x 90 cm; sygn. p. d.: LUDWIN;
na odwrocie sygn., dat. i opisany: Krzysztof / Ludwin / "Montmartre / PARYŻ / 2020 oraz certyfikat oryginalności
estymacja: 5 000 - 6 000 zł