Nr katalogowy: 387

Włodzimierz BUCZEK (ur. 1931)

Nr katalogowy: 387

Portret T.P.

olej, płótno; 129 x 88,5 cm;
sygn. p. d.: W Buczek;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł