Nr katalogowy: 377

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 377

Folwark zwierzęcy - teka 10 grafik, 1974

litografia barwna, karton; 69,5 x 49,5 cm (arkusz);
sygn., dat. i opisane: P.A. / Lebenstein 74 (ołówkiem);
estymacja: 11 000 - 12 000 zł