Nr katalogowy: 373

Krystyna HUMIENNA, (ur. 1941)

Nr katalogowy: 373

Kora platanu. Flecista II, 2001

olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.Humienna 2001;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł