Nr katalogowy: 351

SIUDMAK Wojtek (ur. 1942)

Nr katalogowy: 351

Para, 2001

rysunek, ołówek, papier; 48,5 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. SIUDMAK Pris 01.2001 Version II
estymacja: 11 000 - 13 000 zł