Nr katalogowy: 345

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 345

Para, 1987

olej, płótno; 89 x 116 cm; sygn. i dat. l. g.: DUDA GRACZ 1987; na odwrocie napis: 1203/87 / 89 x 116;
Pochodzenie: z kolekcji prywatnej. Autentyczność obrazu
estymacja: 70 000 - 100 000 zł