Nr katalogowy: 340

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

Nr katalogowy: 340

Nicea, 1984

akwarela, papier; 25,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.: e. waniek 84 Nice (długopisem);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł