Nr katalogowy: 330

Marek SOBCZYK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 330

Kapitalizm naturalizm, 2007

tempera, płótno; 63 x 90 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: MAREK SOBCZYK '07 / KAPITALIZM / NATURALIZM (alfabet) 63x90 cm / temp. jajkowa.
estymacja: 28 000 - 34 000 zł