Nr katalogowy: 328

Norman LETO (ur. 1980)

Nr katalogowy: 328

Szukając wyjścia, 2017

Photon Help Gift Compilation - To search for exit, szukać wyjścia;
olej, płótno; 120 x 160 cm;
estymacja: 13 000 - 19 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł