Nr katalogowy: 321

Henryk GOSTYŃSKI (ur. 1960)

Nr katalogowy: 321

Parkan, 1992

olej, emulsja, wosk, siatka metalowa na tekturze, praca oprawiona w dwie szyby; 115 x 85 cm;
dat. p. d.: 1992, sygn. na odwrocie p. d.: gost (flamastrem);
estymacja: 8 000 - 10 000 zł