Nr katalogowy: 320

Włodzimierz KUNZ (1926-2002)

Nr katalogowy: 320

Pejzaż z anegdotą, 1967

olej, technika mieszana, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. KUNZ 67;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł