Nr katalogowy: 319

Ireneusz PIERZGALSKI (1929-2019)

Nr katalogowy: 319

Tui, 1980

olej, płótno; 61 x 50 cm;
opisany na odwrocie: 'TUI' (LAKE ABOVE LAKE) / IRENEUSZ PIERZGALSKI / 1980 (czarną farbą) / JEZIORO NAD JEZIOREM (czerwonym flamastre
estymacja: 19 000 - 23 000 zł