Nr katalogowy: 317

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

Nr katalogowy: 317

Sercowe uniesienie

olej, płótno; 40 x 40 cm;
opisany na oprawie autorskiej (?) l. d.: SERCOWE UNIESIENIE p. d.: WITOLD DAMASIEWICZ.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł