Nr katalogowy: 315

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

Nr katalogowy: 315

Bez tytułu

olej, płótno; 70 x 51 cm.
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł