Nr katalogowy: 313

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

Nr katalogowy: 313

Konstrukcja zielona, 1958

olej, tempera, płótno, 42,5 x 109 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
estymacja: 25 000 - 40 000 zł