Nr katalogowy: 308

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 308

Ziewa królewiątko, a może zipie, 1983

tusz, piórko, akwarela, karton; 30 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.B.83, u góry opisany: „ziewa KRÓLEWIĄTKO” „a” „może zipie”;
estymacja: 16 000 - 18 000 zł