Nr katalogowy: 307

Jan TARASIN (1926-2009)

Nr katalogowy: 307

Przedmiot, 1960

litografia, papier; 47 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: Przedmiot / JTarasin 60 (ołówkiem).
estymacja: 14 000 - 16 000 zł