Nr katalogowy: 306

Jan TARASIN (1926-2009)

Nr katalogowy: 306

Bez tytułu, 1992

akwarela, papier; 37 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 92 (długopisem);
estymacja: 22 000 - 25 000 zł