Nr katalogowy: 916

Nr katalogowy: 916

Stół w stylu art deco

fornirowany wraz z oskrzynieniem czeczotą brzozową; 72,5 x 140,8 x 140,8 cm;
Włochy, poł. XX w.
estymacja: 6 300 - 7 600 zł