Nr katalogowy: 915

Nr katalogowy: 915

Stolik - żardiniera art deco

fornirowany wzorzystą okleiną orzechową (z karpy); 32 x 110 x 110 cm;
Włochy, l. 20-30. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł