Nr katalogowy: 913

Nr katalogowy: 913

Etażerka - regał art deco

fornirowana wzorzystą okleiną orzechową (z karpy); 177,3 x 60 x 30 cm;
Włochy l. 20-30. XX w.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł