Nr katalogowy: 842

Nr katalogowy: 842

Lustro wiszące

mosiądz odlewany niesygnowany, tafla lustrzana; wys. 91 cm szer. 51 cm.
Polska ?, 1 poł. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł