Nr katalogowy: 744

Nr katalogowy: 744

Kufelek z monetami polskimi

srebro niecechowane, częściowo złocone;
wys. 12,5 cm, szer. 11,2 cm, głęb. 7,6 cm; waga 410 g.
Polska, 2 ćw. XIX w. (po 1831)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł