Nr katalogowy: 727

Nr katalogowy: 727

Kubek z herbem Ślepowron

srebro próby 3 , częściowo złocone cechowane;
wys. 6,9 cm, średnica 6,4 cm; waga 48 g.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł