Nr katalogowy: 724

Nr katalogowy: 724

Pudełko z herbem Junosza

srebro pr. 3, złocone; waga 132 g;
wytwórca WLR; Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł