Nr katalogowy: 723

Nr katalogowy: 723

Papierośnica męska

srebro cechowane (cechy słabo czytelne), częściowo złocone;
wys. 1 cm, szer. 10 cm, głęb. 8 cm; waga 92 g.
Polska ?, lata 30. XX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł