Nr katalogowy: 718

Nr katalogowy: 718

Para solniczek

srebro próby 12 cechowane, częściowo złocone; wys. 6,2 cm, szer. 10,7 cm, głęb. 5 cm; waga 123 g.
Polska, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł