Nr katalogowy: 201

Léon DESCHAMPS (1860-1928)

Nr katalogowy: 201

Dziewczyna z ptakami

biskwit; wys. 70 cm;
sygn. z boku; Francja, 4. ćw. XX w.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł