Nr katalogowy: 111

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 111

Scena rodzajowa z pasterzami

olej, płótno dublowane;
51 x 75,5 cm
estymacja: 8 000 - 9 000 zł