Nr katalogowy: 109

Malarz nieokreślony XVII / XVIII w.

Nr katalogowy: 109

Wyobrażenie świętego

z kręgu: Gregorio DE FERRARI (1644-1726)
olej, płótno dublowane; 96,5 x 73,5 cm.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł