Nr katalogowy: 108

Malarz nieokreślony, XVIII / XIX w.

Nr katalogowy: 108

Święty Jan Nepomucen

olej, płótno; 42 x 32 cm;
obraz przed konserwacją.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł