MALARZ NIEOKREŚLONY, XVII w.
Nr katalogowy: 107
Św. Marek Ewangelista
olej, płótno dublowane;
84 x 63 cm;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
84 x 63 cm;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł