Nr katalogowy: 107

MALARZ NIEOKREŚLONY, XVII w.

Nr katalogowy: 107

Św. Marek Ewangelista

olej, płótno dublowane;
84 x 63 cm;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł