Nr katalogowy: 104

Marcello BACCIARELLIEGO (1731-1818) według

Nr katalogowy: 104

Portret Jana Olbrachta

olej, płótno; 52 x 39,5 cm;
na odwrocie, na płótnie napisy
estymacja: 4 200 - 4 800 zł