Nr katalogowy: 103

Bronisława ŁUKOMSKA-WIELOWIEYSKA (1865-1939)

Nr katalogowy: 103

Starzec ze szklanką

olej, płótno dublowane na wosk; 72,5 x 58 cm;
stempel składu materiałów malarskich
estymacja: 32 000 - 38 000 zł