Nr katalogowy: 97

Carl REICHERT (1836-1918)

Nr katalogowy: 97

Pejzaż z piniami, 1865

olej, płótno dublowane, 50,5 x 71 cm;
sygn. i dat. l. d.: Carl Reichert Sorento 1865 (?)
estymacja: 23 000 - 27 000 zł