Nr katalogowy: 96

Antoni SZULCZYŃSKI (1877-1922)

Nr katalogowy: 96

Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie od strony ogrodu, 1914

olej, płótno dublowane; 81 x 118 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Szulczyński 1914
estymacja: 15 000 - 17 000 zł