Nr katalogowy: 86

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 86

Lech, Czech i Rus

olej, płótno; 101 x 92,5 cm;
sygn. l. d.: Tadeusz Kokietek 56
estymacja: 15 000 - 18 000 zł