Nr katalogowy: 81

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 81

Widok na Klasztor Sióstr Norbertanek w Krakowie

akwarela, papier; 32,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Fabijański
estymacja: 3 600 - 4 600 zł
Cena oferowana 3 200 zł