Nr katalogowy: 77

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 77

Pejzaż miejski [Katedra w Nantes],1945

olej, płótno; 76 x 75 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
estymacja: 21 000 - 23 000 zł