Nr katalogowy: 69

Boris Borvine FRENKEL (1895-1984)

Nr katalogowy: 69

Martwa natura niebieska

olej, tektura; 42 x 33 cm;
sygn. l. d.: BorFrenkel
estymacja: 3 500 - 4 500 zł