Nr katalogowy: 68

Halina BRZESKA-CIEŚLIŃSKA (1923-2004)

Nr katalogowy: 68

Martwa natura z kwiatami

olej, płyta; 46 x 32 cm;
sygn. l. d.: Cieślińska / Brzeska
estymacja: 1 400 - 1 800 zł