Nr katalogowy: 33

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 33

Kataryniarz, 1934

olej, sklejka; 87,5 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
estymacja: 13 000 - 16 000 zł