Nr katalogowy: 32

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 32

Starzec i dziewczyna

olej, sklejka; 24,3 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman
estymacja: 22 000 - 25 000 zł