Nr katalogowy: 31

Nr katalogowy: 31

Kotka z kociętami w ogrodzie, 1916

olej, tektura, 21 x 31 cm;
sygn. p. d.: WW
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł