Nr katalogowy: 21

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 21

Zima

olej, płótno; 101 x 80 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
estymacja: 600 000 - 800 000 zł