Nr katalogowy: 14

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

Nr katalogowy: 14

Portret

olej, sklejka; 36,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy;);
sygn. i dat. p. d.: ŻECHOWSKI / 41.