Nr katalogowy: 2

Bolesław CYBIS (1895-1957)

Nr katalogowy: 2

Włościanka

litografia barwna, kredka, papier; 51,3 x 36,7 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d. (długopisem): Bolesław Cybis;