Nr katalogowy: 1

Władysław Teodor BENDA (1873-1948)

Nr katalogowy: 1

Wojownicy powietrzni Polski - plakat z czasów Drugiej Wojny Światowej

litografia, papier; 50 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie l. d.: W. T. Benda.