Nr katalogowy: 713

Nr katalogowy: 713

Filiżanka do kawy ze spodkiem, z herbem Ślepowron

srebro częściowo złocone próby 1 (950) cechowane; waga 139 g.
Paryż, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł