Nr katalogowy: 621

EDME SAMSON

Nr katalogowy: 621

Para wazek z pokrywami, z dekoracją emaliową, kwiatową i herbami, w typie chińskiej porcelany eksportowej (Armorial Style)

porcelana, farby naszkliwne, biała farba emaliowa (wypukła), złocenia, oprawa srebrna;
wys. 21,5 cm; Francja, Paryż, 2 poł. - kon. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł